Dubnové Krkonoše aneb Putování za skřítkem Rokytníčkem

P1690455Pobyt v Rokytnici nad Jizerou se bude konat od pondělí 9. dubna do čtvrtka 12. dubna 2018. Odjezd z Oken od školy je v pondělí 9.4. v 9 hodin Jizerou (pobyt začínáme obědem). Návrat zpět je ve čtvrtek 12.4. mezi 15 a 16 hodinou do Oken ke škole. S sebou do autobusu si vezměte batůžek, svačinku, pití.

Před odjezdem je třeba odevzdat: kopii průkazky zdravotní pojišťovny.

Prosíme o uhrazení pobytu do odjezdu na hory (u paní Horčíkové ve škole či na účet školy). Co nás čeká ?

Pondělí:  Odpoledne procházka po okolí a seznámení s průběhem pobytu v Rokytnici. Začínáme hru „Putování za skřítkem Rokytníčkem“. Večer společenské hry, soutěže… Úterý: Celodenní výlet do Harrachova – návštěva Lesnické a myslivecké expozice Šindelka, Liščí stezka, Mumlavský vodopád. V průběhu procházky hledání indicií k nalezení skřítka Rokytníčka. Středa: Dopoledne výroba masek na večerní karnevalový rej. Odpolední procházka: Františkov – Muzeum a galerie Starý kravín – Jak dříve žili naši předkové…Hledání jednotlivých dílků k obrázku skřítka Rokytníčka. Večer hledání skřítka Rokytníčka..Karnevalový rej a vyhodnocení hry…Čtvrtek: Dopoledne balení a odjezd domů. Cestou nás čeká návštěva v Albrechticích – Muzeum výroby hraček. Návrat mezi 14 a 15 hodinou do Oken ke škole.