Provozní zaměstnanci

Personální obsazení ve školním roce 2023 / 2024:

• Iva Horčíková (hospodářka ZŠ a MŠ Okna)

Ve škole pracuji od roku 2016. Pomohla tomu náhoda, že tu jsem a jsem za to moc ráda. Práce v kolektivu mladých a nadšených lidí mi dává smysl a přináší radost.

• Marcela Štejfová (školnice v MŠ)

Pracuji v mateřské školce jako školnice. Jsem tu spokojená, protože mám ráda děti a jsem ve veselém kolektivu. Mezi moje záliby patří práce na zahrádce a procházky s pejskem.

• Jolana Švandová (hlavní kuchařka)

Od roku 2000 vykonávám práci kuchařky, která mne baví. Mám ráda lidi, v práci veselou a pohodovou náladu.

• Andrea Kaňkovská (pomocná kuchařka)

V ZŠ a MŠ Okna pracuji od roku 2016, kdy jsem začínala jako školnice v lesní školce. Nyní pracuji jako pomocná kuchařka. Mám ráda děti a veselé lidi :-).

• Tereza Procházková (administrativní pracovnice)

V Oknech pracuji od roku 2021. Potřebovala jsem profesní změnu a v rostoucí škole zrovna hledali posilu do kanceláře. Připojila jsem se tak ke svým třem dcerám, které již školu a školku navštěvovaly a mému manželovi, který vyučuje matematiku na 2.stupni.
Každé ráno tak vyráží celá naše rodina ze Mšena, směr Okna. Baví mě tabulky, svěží kolegové a školní automat na kafe :) … Najdete mě v kanceláři, tam úúúplně nahoře. Mám na starosti Vaše platby, faktury, pokladnu, objednávky a podobné.

• Anna Babková (školnice v lesní školce)

Jmenuji se Anna Babková,  1.9.2022 jsem nastoupila do Lesní školky, jako školnice. Moc mě to baví, kolektiv je fajn a děti jsou zlatíčka.

• Tanja Hapiichuk (školnice v ZŠ)

Během bojů na Ukrajině naše město Charkov hodně utrpělo. Dům, ve kterém jsme bydleli, byl zničen. Udělali jsme těžké rozhodnutí odejít do zahraničí do České republiky. Měli jsme s sebou jen doklady a náležitosti. České úřady velmi chápaly naši nelehkou situaci a podpořily nás poskytnutím bezplatného ubytování a pomoci. Měli jsme velké štěstí s přechodným pobytem.
V Oknech žijí starostliví, sympatičtí lidé, kteří nám dali vše, co jsme potřebovali. Jsme velmi vděční vedení školy, která pomohla zajistit dětem školní docházku, zorganizovala kurzy českého jazyka, poskytla dětem školní pomůcky. Mé dítě má školu moc rádo. Díky naší učitelce se moje dcera ve třídě velmi rychle adaptovala. Máša je nadšená ze zajímavých hodin a zajímavých výletů. Jsem také velmi vděčná, že mi pomohli získat práci.