Provozní zaměstnanci

Personální obsazení ve školním roce 2020 / 2021:

• Iva Horčíková (hospodářka ZŠ a MŠ Okna)

Ve škole pracuji od roku 2016. Pomohla tomu náhoda, že tu jsem a jsem za to moc ráda. Práce v kolektivu mladých a nadšených lidí mi dává smysl a přináší radost.

• Pavlína Líbalová (školnice v ZŠ)

Od svých šesti let bydlím se svou rodinou v Oknech. Vystudovala jsem SOU, obor kuchař-číšník. Poté jsem pracovala tři roky jako kuchařka v bistru. Dále jsem prodávala v potravinách a v elektru. Mám dvě děti. Největším zájmem jsou právě moje děti, se kterými trávím většinu volného času. Velmi mě také baví ruční práce a modeláž nehtů. V hezkém počasí ráda se svými dětmi jezdím na kole nebo na kolečkových bruslích.

• Marcela Štejfová (školnice v MŠ)

Pracuji v mateřské školce jako školnice. Jsem tu spokojená, protože mám ráda děti a jsem ve veselém kolektivu. Mezi moje záliby patří práce na zahrádce a procházky s pejskem.

• Jolana Švandová (hlavní kuchařka)

Od roku 2000 vykonávám práci kuchařky, která mne baví. Mám ráda lidi, v práci veselou a pohodovou náladu.

• Andrea Kaňkovská (pomocná kuchařka)

V ZŠ a MŠ Okna pracuji od roku 2016, kdy jsem začínala jako školnice v lesní školce. Nyní pracuji jako pomocná kuchařka. Mám ráda děti a veselé lidi :-).

• Tereza Procházková (administrativní pracovnice)
  • Barbora Eliášová (školnice)