Na škole působí školní psycholožka Mgr. Dita Gulíková.
Poskytuje individuální konzultace, věnuje se práci s třídním kolektivem. Služba je určena žákům, rodičům, pečujícím osobám, učitelům, asistentům, vychovatelům a jiným zaměstnancům školy. Na konzultace je možno se objednat osobně, prostřednictvím e-mailu, prostřednictvím ředitelky školy.

Konzultace: středa 8 – 14 hodin
Kontakt: gulikova.dita@skolaokna.cz

Medailonek:
Pocházím z Litvínova, po gymnáziu jsem studovala VOŠ sociálně – právní, tam jsem si ujasnila, že bych chtěla být psycholožkou. Následně jsem studovala v Hradci Králové sociální pedagogiku se zaměřením na etopedii. Na škole mě velmi oslovil respektující a nedirektivní přístup. Následovalo studium psychologie v Brně.
Profesně jsem začínala na lince důvěry, v manželské poradně a ve škole. Pak jsem na nějakou dobu zakotvila v soukromé firmě, která se specializovala na vzdělávání a podporu v sociální sféře. 13 let jsem žila v Praze. Pracovní zkušenosti jsem sbírala v dětských domovech, v intervenčním centru, na OSPODu…a především jako rodič. Mám výcvik v rodinné terapii.
S manželem a holčičkami jsme hledali útočiště na víkendy a prázdniny. To jsme našli na Kokořínsku. Před rokem jsme se sem přestěhovali natrvalo. Práce s lidmi a dětmi mi dává velký smysl.
Mám ráda divadlo, jazz, umění, tančím salsu a lyžuji.