Zázemí LMŠ

Lesní školka má k dispozici dvě propojené maringotky s dřevostavbou umístěné na velké školní zahradě. Jsou rozšířené o pergolu, ekologické WC a venkovní nábytek. Na podzim roku 2015 k nim ještě přibylo týpí, které mohou využívat i žáci ZŠ. Prostor před maringotkami je částečně zastřešen a vybaven dřevěnými stoly a lavicemi. V areálu se dále nachází velké pískoviště, lesík, záhony s bylinkami, sezonní zeleninou, květinami a okrasnými i jedlými keři. Děti mohou využít i dalších možností školní zahrady, najdeme zde např. venkovní učebnu, dřevěné prolézačky, hmatovou stezku a další herní prvky. Dalším zázemím lesní třídy je pobytová místnost na Obecním úřadě, kde se nachází herna a sociální zařízení.