Záchranné a bezpečnostní složky v dubnu

Vážení rodiče a přátelé školy a školky, v dubnu jsme zažili spoustu akcí a aktivit, které děti velice nadchly. Začneme ještě koncem března, kdy se konala recitace a i děti se účastnily a zde ukázaly svou odvahu a statečnost a procvičily paměť a bylo mnoho výborných výkonů. Následně v dubnu, který byl pro nás ve znamení jako měsíc “ bezpečnosti“ nás navštívil pan policista a dobrovolní hasiči z Doks (praktické ukázky, vozů, obleků, pomůcek a nářadí, které je potřeba při zásahu aj.), děti byly velice nadšené a odnesly si mnoho zážitků. Proběhla předmatematická gramotnost i jóga a cyklistika, kde se mohly i nejmladší děti účastnit jízdy na odrážedlech. Také nás čekal čtyřdenní pobyt v Krkonoších, kde ho blíže popíšeme v následujícím příspěvku a nakonec měsíce Filipojakubská noc, kde si děti mohly vyzkoušet let čarodějnice, vytvořit si své čarodějnice, hledat pavouky, opékat buřty a spousty jiných aktivit. V podvečer je čekala čarodějnice v perníkové chaloupce, kterou šly navštívit při stezce odvahy. Všechny děti byly statečně a odvážné, velice se jim to líbilo.