Výlety v červnu 2019

Již se nám blíží konec školního roku a měsíc červen nás všechny vyzývá svým počasím k dalším výletům. Naposledy si děti protáhly tělíčka s Terezkou, naučily se základní slovíčka a krátké věty v Aj s Míšou. Tímto Terezce a Míše mockrát děkujeme za jejich působení v MŠ. Opět jsme nezapomněli na hrátky v lesíku. Během celého měsíce jsme pilně nacvičovali pásmo na Zahradní slavnost, na kterou jste všchni srdečně zváni :).

Zahráli jsme si a vzpomněli i na hry, které se hráli kdysi při Retro hrách propojené s předmatematikou s Metou Hejného. Děti byly statečné a všechny hry si mohly vyzkoušet. Zvládaly to na výbornou :).

Také se skupinka dětí složená s MŠ a LŠ účastnila Miniolympiády v Prysku – Pilné jako včeličky, kde nejenom ukázali fyzickou zdatnost, ale i své vědomosti o včeličkách. Tým se umístil se na krásném 4. místě.Gratulujeme.

V neposlední řadě jsme společně s LŠ navštívili hrad Sloup v Čechách, které děti statečně a s nadšením prozkoumávaly a procházely. Byli jsme se podívat do Skalního divadla a k vyhlídce Stráž, kde začíná interaktivní stezka pro děti. Děti za výstup na tomto místě dostaly odměnu v podobě zmrzliny. :)

Těšíme se na Vás na rozloučení na Zahradní slavnosti s předškoláky. Těm přejeme úspěšný a zdárný vstup do školních lavic.Také všem přejeme krásné prožití letních prázdnin. Mnoho zážitků a pěkných společných chvil, plné radosti a spokojenosti. Kolektiv MŠ