Cyklo, Máchovo jezero a jiné akce prožité v květnu 2019

V květnovém krásném měsíci, kdy vše rozkvétá do krásy jsme i my navštívili spousty krásných míst a prožili mnoho zážitků. Navštívili jsme a užili si cyklo v MŠ Pražská, i jejich herní prvky na školní zahradě. Pro rodiče měly děti připravené hudební i recitační vystoupení, rodičům pak předávaly květinu s přáníčky a též si rodiče mohli vytvořit něco na památku při dílničkách. Procházeli jsme se obcí a ledovali změny krajiny a život brouků a hmyzu, též i v místních lesích. Paní Galvasová nám přivedla do školky ukázat štěňátka, které si děti mohly pochovat a hladit a s nimi relaxovat. Také jsme krásně oslavili Den dětí a to plavbou parníkem Máj po Máchově jezeře i s ostatními okolními školkami. Děti si pohrály na pláži na hřišti a projely se vláčkem. Pečovaly o záhonky.  Počasí nám přálo a těšíme se na další prožitky a radostné chvilky v následujícím měsíci. :)