Tradičně na kole…

V pátek 31. května a v sobotu 1. června nás čeká tradiční cyklistický víkend spojený se stanováním na školní zahradě. V pátek dopoledne bude žákům zkontrolován stav jejich kola a poté již vyrazíme podle zdatnosti na cyklovýlet po okolí. Po obědě si postavíme stany a vydáme se krátkou či dlouhou trasou na Housku, kde se těšíme na obvyklé občerstvení. Páteční večer bude věnován hrám a táboráku…V sobotu nás čeká výlet na Valdštejnsko a za vodními plochami v okolí (Máchovo jezero, Nedamov). Sobotní oběd a páteční večeře bude zajištěna školou. Děti s sebou potřebují kromě jízdního kola a helmy také batoh, lahev na vodu, sportovní oblečení, spacák a karimatku, hygienické potřeby, oblečení na noc. Závěr akce je naplánován na 17 hod.