Setkání partnerů projektu Erasmus+

V listopadu proběhlo první z řady projektových setkání projektu Let´s get school outdoor  programu Erasmus+. Projekt slučuje pět škol z pěti evropských zemí: České republiky, Polska, Španělska, Finska a Švédska. Během tří školních let budeme spolupracovat na společných úkolech, vyměňovat si zkušenosti a navzájem se navštěvovat.  Do Oken dorazili zástupci všech partnerských zemí, z Polska, Švédska a Finska i s dětmi. Děti byly ubytovány v hostitelských rodinách. V pondělí se nám partneři představili svými prezentacemi. Prošli jsme naši obec a přijala nás paní starostka. V úterý jsme jeli společně na výlet do Bozkovských jeskyní a Mnichova Hradiště. Ve středu nás po dopoledni ve škole čekala šipkovaná. Ve čtvrtek film v  kině v Doksech a procházka kolem jezera. Poslední den návštěvy strávili partneři opět v naší škole. Příští setkání proběhne v dubnu 2016 v Polsku.