Rezprezentace žáků 1. stupně na atletickém klání v Novém Oldřichově

31. května se žáci a žákyně vydali reprezentovat školu v atletickém klání, které se konalo v Novém Oldřichově. Závody provázelo téměř letní počasí, které však závodníky neodradilo od skvělých výkonů ve skoku z místa, v běhu na 60 metrů a v hodu krikeťákem. Závodilo se jednak za celý tým v kategoriích 1. a 2. třída, 3. a 4. třída a v kategorii 5. třída, ale také každý sám za sebe. Naši fanoušci a fanynky využili dopravu objednaným autobusem mimo jiné k návštěvě hasičského muzea.
Naše úspěchy:
1.ktg. – 1. místo jako tým, dívky 1. misto Tonička Horčik a 3. misto Jovanka Iovanovici, chlapci 3.misto Ben Henc
2.ktg. – 1. místo jako tým, dívky 2. misto Adélka Smrkovská a 3. místo Lenka kmentová, chlapci 1.místo Filip Bogusiewicz
3.ktg. – 3. místo jako tým.
Děkujeme škole v Novém Oldřichově za skvělou organizaci.