Letní tábor s Bárou – informace

Tábor se uskuteční ve Skuhrově, na rozhraní Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor, v oblasti Maloskalska.

Odjezd
V sobotu 15.7. ve 12:50 hod. Budeme mít sraz v Doksech na hlavním nádraží. Ve 13:08 nám jede vlak. Na nádraží prosím o předání okopírovaných kartiček zdravotního pojištění, popř. kapesné či medikamenty pro děti. S sebou na cestu vlakem budou mít děti batůžek se svačinou a pitím (začínat budeme večeří).

Prosím Vás, abyste kola (servisovaná) a zavazadla přivezli do školy již v pátek, 14.7., během dne.

Příjezd
V pátek 21.7. do Doks v odpoledních hodinách. Bude upřesněno.

S sebou

• kolo (servisované), náhradní duši (min.1), helmu, láhev, oblečení a pevnou obuv na kolo
  • spacák, karimatku
  • boxík na svačinu, ešus, lžíci
  • plavky, 2 ručníky, hygienické potřeby (zubní pastu a kartáček, šampon, mýdlo, opalovací krém, medikamenty (pokud dítě potřebuje- prosím o nahlášení), kapesníčky
  • batoh, baterku, penál, hry
  • holinky, botasky, přezůvky, sandále
  • pláštěnku, větrovku
  • oblečení na týden do jakéhokoliv počasí, spodní prádlo…

Přeji příjemný zbytek školního roku.
Těším se, Bára :)