Letní tábor lesní školky KOLEPA

Tábor je určen dětem od čtyř do šesti let. Maximální počet je dvacet účastníků.

Termín a místo konání: 15. – 19. srpna 2016 v areálu ZŠ Okna a LŠ KOLEPA

Zahájení tábora: pondělí 15. srpna v 9.00

Ukončení tábora: pátek 19. srpna po obědě

Ubytování: v maringotce a týpí lesní školky

Stravování bude zajištěno na místě. Jednou denně budou děti dostávat jídlo připravené kuchařkami školní jídelny, ostatní pokrmy si budou děti připravovat společně s pedagogickým dozorem.

Cena tábora: 1.000 Kč

Program se bude odehrávat v areálu lesní školky a jejím okolí. Každý den bude zaměřen na jeden z našich celoročních tematických pilířů (rostliny, zvířata, indiánská tematika). Díky nabídce paní Petry Kašparcové budou mít děti možnost strávit jeden den a noc na farmě v Kruhu, kde je bude čekat pestrý program (koně a jiná zvířata, bazén, trampolína aj.). Možnost pobytu na místní zahradě v Oknech spojenou s využitím bazénu nabídla také paní Jana Pazderníková.

Plánujeme také celodenní pobyt pod převisem v místním lese. Konkrétní podobu programu budeme konzultovat s dětmi, aby vycházel též z jejich přání a představ. Podrobnější informace představíme na společné schůzce před velkými prázdninami, kde též poskytneme seznam potřebných věcí na tábor.

Pedagogický dozor:

• učitelky lesní školky: Pavlína Lomičová a Bohumila Bednaříková
  • praktikantky: Klára Bednaříková a ? (jméno dalšího praktikanta (praktikantky) bude doplněno)

Prosíme o vyplnění a odevzdání závazné přihlášky do 22. 4. 2016. Je možné ji zaslat mailem.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA letní tábor LŠ