Kryštofovo údolí a Vánoce v MŠ

Blíží se nám doba adventní a příprava na Vánoce a vánoční svátky a to jak u Vás doma, s rodinou a s přáteli, tak i u nás v MŠ.

Již jsme nahlédli do tradic a zvyků v Národopisném muzeu a budeme v tom i nadále pokračovat. Čeká nás společný výlet ve spolupráci s MŠ Prácheň a LŠ a to do Kryštofova údolí 12.12.2018 na výstavu Betlémů a prohlídky orloje. Odjezd bude autobusem kolem 8:30 hod.a návrat cca ve 14.hod. Proto prosíme o batůžek s pitím. Dle kapacity autobusu se mohou účastnit děti od 4 let. 

V průběhu měsíce nás čeká výroba předmětů na Vánoční trhy, Rozsvícení stromečku v naší obci, příchod sv. Mikuláše i Dílničky s rodiči, Kryštofovo údolí, Besídka s příchodem Ježíška a Betlém v místním kostelíku s Vánočními trhy. 

Již jsou přípravy a nacviky v plném proudu a děti jsou nadšené a velice šikovné, pečlivé a těší se až budou moci ukázat svým rodičům, prarodičům, příbuzným a známým, co vše dokáží. 

Přijďte se s námi společně těšit  a užít radostný příchod Ježíška do MŠ, na vystoupení Betlému a na Vánoční trhy. Jste srdečně zváni.