Kolepa v únoru

I v únoru jsme každý den podnikali výpravy do lesa. Sníh nám stále nenapadl, tak jsme s sebou do lesa brali naše oblíbené hamaky a lano. I když je tato zima na sníh skoupá, my se v lese nikdy nenudíme :) Počátkem února jsme se ještě zabývali naším papírovým kamarádem, kterého jsme nakonec i oblékli, aby mu nebyla zima :) S dětmi jsme se vlakem vypravili do kina Máj v Doksech, kde na nás čekalo promítání pásma pohádek pro nejmenší. Každý pátek jsme se těšili na další kurzy plavání v České Lípě. V únoru se slaví masopust, o kterém jsme si s dětmi povídali a ve školce se na něj připravovali, výrobou masopustních masek. Další podařenou akcí byla recitační soutěž naší školy a školky, které jsme se také zúčastnili. Na téma „z pohádky do pohádky“ si děti zahrály na naší školkové zahradě pohádku „Boudo, budko“, která se jim moc povedla.