JÓGA se Sítou

P1010050Ve čtvrtek 22. 4. v dopoledních hodinách si děti ze školy a ze školky znovu zacvičí jógu se Sítou, cena 30 Kč. Odpolední cvičení, od 14 hodin, bude pro dospělé – zveme !

Věra Rojová – Síta je držitelkou mezinárodního certifikátu pro cvičitele jógy a cvičitelkou II. stupně podle systému Jóga v denním životě. Vyučuje jógu od roku 1992. Vede kurzy všech věkových skupin – od batolat po seniory – na různých místech republiky. Jógu vyučuje na základních školách v Prachaticích. Vydala knihu v nakladatelství Portál “ Jóga, hry a pohádky“.

„Myslím, že všechno, co v životě děláme, je vědomě či podvědomě vedeno touhou zajistit štěstí pro sebe či druhé. Radost nám může přinést setkání s přítelem, pohled na jasné zářící slunce, pobyt v přírodě či jiný krásný zážitek. Ti, kteří mají  štěstí a mohou trávit čas s malými dětmi, ti, kteří jim otevřeli svá srdce, vědí, že právě ony jsou pokladem, studánkou plnou čistoty a nevinnosti. Ti nejmladší nás neustále obdarovávají svou láskou a učí nás radovat se z maličkostí…“, Síta