Březen v mateřské škole

Počátkem března jsme neměli tušení, že za pár dní se dveře školky díky koronaviru uzavřou a my budeme komunikovat a pracovat prostřednictvím WhatsAppu a e-mailu. Nicméně všechno se dá udělat i v tak těžké situaci jako je karanténa. Máme radost, že s námi rodiče a jejich děti komunikují a zapojují se do nabízených činností. Den je pro nás veselejší, když své zážitky a  práce můžeme sdílet s ostatními. Děti se zapojily do jarní výzvy lesní školky „Malba sluníčka a duhy na okna.“ Dále se připojily do domácího pečení moučníků a pečiva. Také nám posílají jarní přírůstky v podobě mláďat. Jsou to teď jejich noví kamarádi. Nechybí ani zábavné video s recitací či hrou na hudební nástroje. Po tom se nám moc stýská. Začínáme se připravovat na velikonoční svátky. Někteří už mají vyzdobeno a jiní pilně pracují.

Všem nám přeji pevné zdraví, společně to zvládneme:)

Těšíme se na příspěvky v dubnu.