Zájezd do Španělska

27.9. – 5.10. 2019

Zájezd se koná v rámci projektu KALOKAGATHIA – V zdravém těle zdravý duch, programu Erasmus+. Zájezdu se účastní deset dětí ze čtvrtého a pátého ročníku a čtyři učitelky.

Náklady na zájezd jsou hrazeny z projektu. Děti musí mít s sebou přiměřené kapesné.

Děti jsou ubytovány v rodinách po dvojicích (pokud to umožní podmínky v hostitelských rodinách).

Budeme hosty partnerské školy CEIP Paula Soler Sanchiz ve Quintanar del Rey.

Setkání se účastní i děti z ostatních partnerských škol z Velké Británie, Finska a Polska.

Sraz: v pátek 27.9. v 16.30 hodin, na letišti Václava Havla, Praha Ruzyně, terminál 2.

Let: Smartwings QS 1054, 18.35 Praha – 21.20 Valencie

Návrat: v noci ze soboty 5.10. na neděli 6.10. v 00.45 hodin.

Let: Smartwings QS 1055, 22.05 Valencie – 00.45 Praha

Program:

V pátek večer se ubytujeme v hostelu ve Valencii, kde strávíme dvě noci (se snídaní). Během víkendu máme v plánu prohlédnout si Valencii, vykoupat se v moři, navštívit mořský svět Oceanografic (je třeba dát dětem peníze na vstupné).

V neděli odpoledne odjíždíme autobusem do Quintanar del Rey, kde si děti rozeberou hostitelské rodiny.

V pondělí až pátek program připravuje hostitelská škola.

V sobotu ráno odjíždíme zpátky do Valencie, den strávíme ve městě nebo u moře a večer odlétáme domů.

JE NUTNÉ ZAJISTIT DĚTEM CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ!

S sebou:

cestovní doklad

kartičku pojištěnce

doklad o cestovním pojištění

přiměřené kapesné (ve Valencii se budeme sami stravovat, vstupné do mořského parku Oceanografic je 22,90 Eur.)

dárek pro hostitelskou rodinu

plavky

batůžek

vhodné oblečení a hygienické potřeby

POZOR!

Budeme mít omezená zavazadla: pouze JEDNO zavazadlo (batůžek tedy schovat dovnitř) o rozměrech 8kg, 55 x 45 x 25cm.