Výlet do Krkonoš – Třezalka 2017

P1670456Od pondělí 29. května do čtvrtka 1. června 2017 budou pobývat děti z lesní školky v Krkonoších, v Horní Malé Úpě na chatě Třezalka. Odjíždět budeme vlakem z nádraží Doksy v 6:40 hodin. Návrat zpět vlakem do Doks je plánován na 1. 6. v 17:18 hodin. Prosíme o balíček s jídlem na celý den – začínáme se společně stravovat večeří. A co nás čeká ? Navštívíme Lesní školku v Trutnově, Naučnou stezku v Eliščině údolí, vyšlápneme si na Jelenku, budeme hrát hry…Před odjezdem je nutné odevzdat : prohlášení o bezinfekčnosti, zdravotní způsobilost potvrzenou od dětského lékaře (kdo má prošlou – platnost 1 rok nebo potvrzení vůbec nemá), kopii průkazky zdravotní pojišťovny (kdo nemá z předešlých akcí v evidenci školy, školky).  S sebou doporučujeme: dvoje boty – jedny sportovní, jedny teplejší nebo trekové a holínky, čepice a rukavice, bunda, pláštěnka, přezůvky, spodní prádlo na 4 dny (kalhotky, tílka, ponožky, punčochy), trika s dlouhým i s krátkým rukávem (na 4 dny), tepláky a mikyny (svetr) na 4 dny, hygienické potřeby (ručník, kartáček na zuby a pastu, hřeben), pastelky, oblíbenou knížku, plyšáka na spaní, malý batůžek…Prosíme o uhrazení pobytu do 26. 5. 2017 (u paní Horčíkové ve škole ) nebo podle individ. domluvy.