Vernisáž a výstava v kině Máj

DSC_0021Další ze společných aktivit venkovských škol v regionu je výstava výtvarných prací dětí na téma „Naše obec – naše škola“ a následná tvorba nástěnného kalendáře na rok 2017. Do aktivity se zapojily základní školy z Brniště, Horní Libchavy, Nového Boru – Arnultovic, Oken, Okrouhlé, Polevska, Práchně, Prysku, Sloupu v Čechách, Starých Splav, Volfartic, Zahrádek. Z každé školy bylo na výstavu nominováno deset nejzajímavějších výtvarných prací, které budou školu reprezentovat na společné výstavě. Výstava bude instalována v kině Máj v Doksech a zahájena bude Vernisáží ve středu 24. února v 15 hodin. Odborná porota vybere 12 nejzdařilejších obrázků ( z každé školy jeden ), které budou použity na tvorbu nástěnného kalendáře na rok 2017. Těšit se můžeme také na projekci krátkého filmu a občerstvení.