Týdenní pobyt ve Vysokých Tatrách 22.- 28.6. 2012

images I V pátek  22. června odjíždí děti ze základní a mateřské školy, jejich rodiče a zaměstnanci školy na týdenní pobyt do Vysokých Tater. Ubytováni budou ve škole v Zuberci, kde je zajištěno i stravování. Doprava je řešena zájezdovým autobusem, který bude k dispozici po celou dobu pobytu. Výpravu čeká návštěva Nízkých Tater a ledových jeskyní, prohlídka tatranských měst, vyjížďky lanovkou a putování po vršcích, koupání v termálních koupalištích, turistika v dolinách a mnoho dalšího.

• Odjezd je v pátek 22. června 2012 v 7 hodin  zájezdovým autobusem z Oken. Předpokládaný příjezd do Vysokých Tater ( škola v Zuberci ) je kolem 13 hodiny. Pobyt bude začínat večeří. Na cestu je vhodné dát dětem velkou svačinu a dostatek pití. Cestou budeme zastavovat na WC a občerstvení.

• Před odjezdem prosím rodiče o potvrzení bezinfekčnosti, odevzdání průkazek ZP, léků. Je nutné mít potvrzený tiskopis zdravotní způsobilost ( platnost 1 rok ).

Pojištění na Slovensko sjednáme hromadně ( bude nutné ještě doplatit ).

* Program pobytu se dozvíte na pracovních listech, které děti budou v červnu

dostávat.

• Příjezd je ve čtvrtek 28. června 2012 zájezdovým autobusem cca mezi 19 – 20 hodinou do Oken. Pobyt bude končit obědem.

• Cena je 2 000 Kč pro děti i dospělé ( ubytování, plná penze ).

• Uhraďte do 18. června 2012 u paní Formánkové.

Doprava zájezdovým autobusem je hrazena z dotace Grantového fondu Libereckého kraje, kterou škola obdržela, a z fondů školy.

Vstupné na lanovky, do koupališť a do jeskyní budou mít děti hrazené z finančních prostředků, které získaly v průběhu roku.

Kapesné je nutné dětem dát v měně : euro .

• Kontakt :

ZŠ a MŠ, Zuberec

A. Bažíka 20, 02732

http: //zszuberec.edupage.org

tel. : 739 739 820 ( Myšková )

převolba na SK : 00421

Seznam věcí :

* SPACÍ PYTEL

* plavky, pláštěnka, bunda

* kvalitní pevná obuv ( lépe dvoje )

* spodní prádlo 6 ks , ponožky 6 ks, pyžamo

* trika 3 ks, tepláky 3 ks, svetr