Turistický pobyt na Kokořínsku, 18. – 21. 6.

indexVe středu 18. června v 6, 30 hodin budeme odjíždět zájezdovým autobusem na Kokořínsko. Ubytovaní budeme v penzionu u Součků v obci Kanina. Před odjezdem je nutné odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti, kopie průkazek ZP, potvrzený tiskopis o zdravotní způsobilosti. Pobyt bude začínat obědem. Vracet se budeme v sobotu 21. června kolem poledne do Oken. Doporučujeme si vzít sebou : plavky, dvoje boty, přezůvky, pláštěnku, kšiltovku, batůžek, trika, tepláky a bundu, kraťasy, spodní prádlo, ponožky, pyžamo, hygienické potřeby, psací potřeby. Kapesné doporučujeme ve výši 100, – Kč. Pobyt organizují vychovatelky školní družiny P. Májová a T. Tvrdková – s případnými dotazy se obracejte přímo na ně. Zdravotníkem je V. Žáková. Pobytu se účastní 40 dětí ( 32 ZŠ a 8 MŠ ) a 7 dospělých.

www.kanina-u-součku.cz