Školka -co vše jsme zažili v září a v říjnu

V měsících – září a říjnu, jsme mohli zažít a seznámit se s novými kamarády ve školce, i s prostředím a krajinou kolem nás, zúčastnit se společných akcí jako Lesní festiválek, kde se děti i rodiče mohli zapojit do výtvarných dílen, poslechnout divadelní představení, ochutnávat uvařené pochutiny a zažít veselé a společné chvíle s přáteli celého zařízení. V další akci nás k sobě pozvali na ukázku Psovodi, kteří nám zprostředkovali krásnou ukázku výcviku svých pejsků, využití překážek k nácviku, obranu a vysvětlili a názorně ukázali ochranu před napadnutí cizím psem. S lesní školkou jsme zažili den plný Retro her (cvrnkání kuliček, skákání gumy i přetahovanou, překážkové dráhy, aj.), tento den byl  naplněný energií, zážitkem, veselím a prožitkem. Putování za lesními skřítky v Lesoparku se vydařilo jak počasím, tak výbornou aktivitou dětí při hledání skřítku, kde se dozvěděly, jak a kde se skřítci vzali a proč tam přebývají, vyzkoušely si orientaci v lesním prostoru dle mapy, přivázaly si mašličku přání a hledaly cestu bludištěm a putování bylo ukončeno volnou hrou na hřišti. Ve školce si mohly děti poprvé vyzkoušet Jógu s Terezkou, kde si pěkně protáhly svá tělíčka pomocí písní a říkanek. Děti byly nadšené a už se těší na následující lekce a další krásné společné akce či výlety,  které nás čekají a budou naplněné prožitkem a radostí.