Říjen s Kolepou

Měsíc říjen se nám opravdu vydařil a my jsme využili přízně počasí k mnoha výpravám a výletům. Vypravili jsme se společně s tradiční školkou například na hrad Bezděz, kde jsme si povídali o dobách králů a královen a představovali jsme si, jak se jim na hradě asi žilo. Z hradu jsme pouštěli sluneční prasátka našim kamarádům na školní zahradu :). Vyráželi jsme na známá místa, kde jsme si užívali her na kořenech stromů, lenošení na hamakách i prolézaček z lana. Objevovali jsme také místa neznámá, která jsme si po příchodu do školky zaznamenali do naší mapy. Do lesa jsme se několikrát vypravili i na našich velmi oblíbených kolech. Na sklonku října přišel čas na úklid zahrady i lesíku, na dlabání dýní a přípravu na Dušičky.