Lyžařský pobyt – Brádlerovy boudy v Krkonoších

imagesCAN9VJIL

V termínu od 2. do 7. března vyrazíme na hory, tradičně na Brádlerovy boudy ve Špindlerově Mlýně. Odjíždět budeme od školy v pondělí v 8 hodin zájezdovým autobusem, který nás zaveze do Medvědího kolena… a pak nás bude čekat výstup na hřeben pod Ptačími kameny do výšky 1156 metrů n. m. Zavazadla nám vyveze rolba.

Pobyt začínáme obědem. Návrat zpět do Oken je plánován na sobotu kolem 16 hodiny.

Před odjezdem je třeba odevzdat : prohlášení o bezinfekčnosti, zdravotní způsobilost potvrzenou od dětského lékaře, kopii průkazky zdravotní pojišťovny.

S sebou doporučuji: dvoje zimní boty a dvoje kombinézy, čepice a rukavice, šály, přezůvky, spodní prádlo na šest dní (kalhotky, tílka, ponožky, punčochy), trika s dlouhým rukávem, troje tepláky a mikiny, svetr, hygienické potřeby (ručník, kartáček na zuby a pastu, hřeben), psací potřeby a knížku, malý batůžek…

Lyže by měly být seřízené. Helma nutná ! Vše je možné zajistit u firmy Paudera Staré Splavy.

Cena pobytu (doprava, ubytování, plná penze, vleky)

• děti MŠ – 1. 600 Kč / děti 1. stupeň – 2. 000 Kč
  • děti 2. stupeň – 2. 200 Kč / dospělí – 2. 500 Kč

Pobyt uhraďte do 27. února 2015 u paní Markéty Steimarové ve škole či na účet školy.

V případě nejasností mne neváhejte kontaktovat.