Karnevalové veselí a nejen to v únoru

Musíme začít velkým úspěchem, protože ve školním kole recitační soutěže, která proběhla 7. února v pobytové místnosti v první kategorii (školky a 1. třída) se umístil Honzík Hartig na krásném 2. místě. Děkujeme a velká pochvala všem, co měli odvahu vystoupit. Fotky jsou již k dispozici v galerii. Dne 14. února dopoledne proběhne v naší školce karneval. Čeká nás spousta tance, soutěží a dovádění s malým pohoštěním. Masky vítány. V únoru se budeme nejen veselit, ale také si řekneme, jak je důležité starat se o naše zdraví, tělo a jak předcházet nemocem a úrazům (zdravá strava, pohyb, hygiena). Na konci února se vydáme za dalším z řady řemesel a to za truhlářem Smolíčkem. V jeho dílně si děti vyrobí hmyzí domeček na strom, který jak doufáme, nebude jen ozdobou naší školní zahrady.