Domškolácké okénko – 1. ročník

První setkání domškoláků prvňáčků – společný výlet rodičů s dětmi

Sešli bychom se ve čtvrtek 23.9. v 9:00 hodin na školní zahradě. Pojedeme vlakem z Oken v 9:58 a v 11:16 budeme v Krásné Lípě. Pokud pro vás není výhodné jet až do Oken, můžete přistoupit kdekoli cestou nebo dojet autem do Krásné Lípy a počkat na nás na nádraží v Krásné Lípě (ne na zastávce KL – město). Poté bychom se vydali pěšky do objektu Správy Národního parku České Švýcarsko, kde by byl v Plšíkově učebně připraven program pro děti. Pak bychom sešli na náměstí, kde je v Domě Českého Švýcarska stálá expozice – tzv. Interaktivní expozice a v infocentru nakoupili suvenýry:) Samozřejmě je na náměstí i výborná zmrzlina, pivovar Falknštejn a krásný kostel. Poté bychom se vydali zpět k vlaku, který nám jede v 16:43 z Krásné Lípy. V Oknech budeme v 17:58.