Cyklovíkend a stanování na školní zahradě

images

V pátek 23. a v sobotu 24. května bude cyklistika a stanování na školní zahradě. V pátek dopoledne si zopakujeme pravidla bezpečnosti na silnici, necháme si zkontrolovat kola od pana Ouředníka v Pneuservisu, absolvujeme jízdu zručnosti. Po obědě vyrazíme do Tachova k paní Vítkové a jejím koníkům. Poté se vydáme do Nedamova. Po příjezdu nás čeká táborák a opékání buřtů. Po přenocování ve stanech bude pro nás připraven orientační závod v Doksech. Po obědě ve školní jídelně pojedeme na Valdštýnsko. Je nutné mít : jízdní kolo, helmu, náhradní oblečení, plavky, svačinu, spacák, karimatku, hygienické potřeby, ve skupinkách stany. Budeme rádi za „něco“ upečeného k snídani od maminek. Obědy a další případné výdaje hradí škola ze svého fondu.