Cyklovíkend

Spočítali jsme, že při letošním cyklovíkendu jsme během pátku a soboty najezdili neuvěřitelných šedesát šest kilometrů! Páteční dopoledne jsme věnovali dopravní výchově a po třídách vyrazili na první vyjížďku. Někdo na Břehyni, někdo na Poslův mlýn, někdo k Máchovu jezeru. Odpoledne se již společně jelo k Valentům na Housku. Večer jsme se sešli na školní zahradě, postavili stany, opekli špekáčky a sledovali práci pana Dědka. Z kmene lípy vytváří lavičku na školní zahradu. Motiv draka, psa a kočky vymyslel spolu s dětmi. Noc na zahradě byla klidná a v  sobotu jsme se tak občerstveni mohli vydat na další cestu, tentokrát na Valdštejnsko. Sobotní odpoledne bylo odměnou koupání na Nedamově nebo Máchově jezeře.