Cyklo tábor – léto 2017 – uzávěrka přihlášek 10. 3.

CO?

Již po čtvrté se bude konat cyklo tábor pro děti od první do páté třídy. Obvykle probíhá tak, že pronajmeme chatu či chalupu a poznáváme s dětmi okolní krajinu a přírodu.

ZAMĚŘENÍ?

Tábor je zaměřen na cykloturistiku a „outdoor education“. Již jsme „projeli“ okolí Sloupu, Českého ráje a Jizerských hor. Na táboře panuje příjemná, přátelská a pohodová atmosféra. Tábor je vždy zaměřen na určité téma. V minulých letech to byl Harry Potter a Indiáni. Děti jsou při těchto aktivitách rozděleny do skupin a plní úkoly zaměřené na komunikaci, sportovní schopnosti, logické myšlení, spolupráci, atd..

NÁPLŇ TÁBORA?

Společně poznáváme okolí kraje. Navštěvujeme zajímavá kulturní a turistická místa, koupeme se, jezdíme na kolech, hrajeme hry. Vaříme si. Děti mají služby a pomáhají v celkovém chodu tábora.

CENA?

Cenu stanovujeme podle počtu dětí (pronájem chaty, vstupy, strava, jízdné, další akce jako např. projížďka na koni), obvykle na 2.000,- Kč.

RODIČE?

Pokud rodiče chtějí, mohou se některých aktivit účastnit s námi, nebo se přijet podívat a strávit i pár dnů.

TERMÍN?

Termín bude stanoven pravděpodobně na třetí týden v červenci (15.-21.července).

PRO RODIČE A PŘÍSLUŠNÍKY?

Pokud máte zájem, aby se Vaše dítko zúčastnilo táboru, podepište, prosím, lístek a vraťte mi ho zpět. Uzávěrka přihlášek je 10. 3. 2017. Později Vám předám další informace, které budou již opravdu závazné. Podle počtu účastníků zvolím vhodnou chalupu.

Těšíme se na Vaše děti. Vždy si to moc užijeme :)

Bára