Výlet školky do svíčkárny a školy do Prahy

imagesCAJDQ8T2V úterý 29. listopadu pojedou děti z mateřské školy ( společně s dětmi ze školky v Provodíně ) do svíčkárny v Šestajovicích u Prahy. Odjezd je naplánován na 8 h, návrat do 15h. Cena je 220 Kč ( doprava, dílna a výrobky ). V pátek 2. prosince vyjedou tradičně děti ze školy do vánoční Prahy. Čeká je návštěva Náprstkova muzea, kde navštíví  výstavu Veselí kostlivci (o tradicích v Mexiku ) a poté si v dílně vyrobí mexickou vánoční ozdobu (www.nm.cz). Pak bude následovat  výstava betlémů v Betlémské kapli. Po prohlídce Staroměstského náměstí zajdeme do kavárny Vesmírna (www.vesmirna.cz ), kde budou mít děti občerstevení ( polévka a toust ). Závěr dne bude v divadle Minor (www.minor.cz) s divadelním představením Zlatovláska. Po představení nás čeká prohlídka zálkulisí. Návrat domů je plánován na 22 h. Cena zájezdu je 200 Kč ( děti hradí pouze vstupy, dopravu a občerstvení dotuje škola ).