Lyžařský pobyt 2022

Brádlerovy boudy ve Špindlerově Mlýně
Termín: pondělí 28. březen – pátek 1. duben 2022
Odjezd od školy v pondělí v 8:00 hodin.
Příjezd ke škole v pátek asi v 17:00hodin.

Cena:
2.200 Kč/ děti 1. stupeň ZŠ
2.300 Kč/ děti 2. stupeň ZŠ
V ceně je plná penze, včetně svačiny a pitného režimu, ubytování, vleky u chalupy.
Zdatní lyžaři, kteří budou mít zájem jít na náročnější sjezdovku, budou mít s sebou navíc 600 Kč (Davidovy boudy).
Doprava zájezdovým autobusem je hrazena z dotace.

Program:
Děti budou rozdělené do družstev podle zdatnosti v lyžování. Pod vedením lyžařských instruktorů/ učitelů se budou věnovat výcviku lyžování. Jet mohou i nelyžaři-lyžovat je naučíme.
Výcvik pod vedením instruktora bude také probíhat v jízdě na snowboardu, který si můžou vzít i začátečníci. Děti, které si budou brát snowboard (zejména začátečníci) by měly mít s sebou i lyže.
Lze mít s sebou i běžky.
Prostor bude také pro zimní turistiku, návštěvu sauny a společenské hry.

Doporučení, co s sebou:
dvoje zimní boty a dvoje oteplovačky, čepice a rukavice, nákrčník, přezůvky, spodní prádlo, kukla (pod helmu), hygienické potřeby, psací potřeby, malý batůžek, plavky, aj.

Důležité:
Nutné je seřízení lyží a helma.
Do školy je potřeba dodat kopii kartičky ZP a před odjezdem podepsat prohlášení o bezinfekčnosti.

Přihlášky a platba:
Svůj zájem o účast na pobytu sdělte třídnímu učiteli/ učitelce do 25. února, prosím o předání přihlášky.
Platbu proveďte na účet školy či v hotovosti do odjezdu na pobyt.

www.bradlerovy-boudy.cz