Vánoční trhy a vystoupení dětí v MŠ 18.2020

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé školky, 

chtěli bychom Vás srdečně pozvat na Vánoční trhy, které se budou konat od středy 16.12. do pátku 18.12.2020 u zadního vchodu MŠ. Trhy budou probíhat v době otvírací doby MŠ a to v období vyzvedávání dětí. Bude na Vás čekat mnoho krásných výrobků, které děti vytvářeli, připravovaly  a pekly. Výrobky s vánočními i zimními motivy, jako například závěsné ozdoby na stromeček, něco na chuť (perníčky, linecké a jablečné křížaly) a dekorační výrobky a Betlémy. Tyto výrobky budou přidávány postupně. Každý den budou dány nové. 

Děti si pro Vás též připravily vystoupení – Živý Betlém. V kterém uvidíme krátkou dramatizaci: Jak to bylo s narozením Ježíška, aneb proč je u jesliček oslík s volečkem. 

Toto vystoupení bude z důvodu vládního nařízení natáčeno bez Vaší přítomnosti. Vám bude následně po zpracování zasláno formou videa, či odkazu na video.

Touto cestou by Vám děti rády přiblížily a předaly kouzlo Vánoc, chtěly by potěšit Vaše srdce, vyjádřit poděkování a lásku.

Váš finanční příspěvek, bude dále využit pro děti z MŠ.

Mockrát Vám všem děkujeme za Vaši podporu a dary.

Všechny Vás srdečně moc zveme k poslechu a shlédnutí videí, v době Adventu a připrav. Těšíme se na Vás.

Vše bude probíhat s ohledem na danou situaci a za dodržování vládního nařízení (zakrytí dýchacích cest, počat účastníků – rozestupy, dezinfekce, apod.)

Děkujeme Vám za pochopení a dodržování.                             Kolektiv MŠ