Školka v přírodě – Sloup v Čechách 22/23

Letošní Školka v přírodě se uskutečnila v květnu kousek od nás. Cesta byla vlakem a autobusem. Zvoleným místem bylo RS Oáza ve Sloupu v Čechách. Krásné prostředí, milé lidi i obsluha, dostatek herních prvků a míst v okolí, co navštívit a kam se projít. Děti byly ubytované v chatkách a odloučení od rodičů zvládaly na výbornou. Slunné dny jsme osvěžili a zvlažili zmrzlinou. Navštívili jsme Skalní hrad, Cikánské jeskyně, Skalní divadlo, místní koupaliště, kozí minizoo. Pro děti byly připraveny aktivity i v areálu zařízení. Opékali jsme vuřty a zakončení pobytu bylo bálem.

Vše uteklo jako voda a návrat se neúprosně blížil. Děti vše zvládaly s velikou vervou, hnala je chuť za poznáním. Již se těšíme na příští rok!