Škola v přírodě

Škola v přírodě 2024, 1. díl. Jedeme do finále školního roku. Druhý stupeň začal den pod vedením pracovníků Geoparku Ralsko exkurzí na Ještědu. Kladívka, buzoly, brousky, všechny základní typy hornin na pár kilometrech. První stupeň mezitím cestoval vlakem do Křižan a pak pěšky do cíle v kempu Zátiší v Hamru. Zbytek odpoledne na pláži.

Škola v přírodě 2024, 2. den. Na Hamru bylo živo, různě jsme se dělili do skupin, tak reportáž jen heslovitá a doplněná hodně fotkami. Sportovní turnaj, tvoření plakátů a triček, výlety k Chrástenskému vodopádu, pokračování geologické exkurze s Geoparkem Ralsko, koupání, pozorování mikrosvěta, hodnocení školního roku.

Škola v přírodě 2024, 3. čast. Opět den plný tvoření, koupání, poznávání, závodů na koloběžkách. A opět hodně fotek.

Škola v přírodě, 4. část. Vysvědčení už jsou rozdaná, ale my se ještě několika fotografiemi vracíme k poslednímu dnu školy v přírodě. Užili jsme si noční i denní bojovou hru, táborák, balení a taky poruchu autobusu při zpáteční cestě. Přidáváme snímky z čundru, který v rámci akce podnikli sedmáci a sedmačky.