Říjen v lesní školce

V říjnu jsme si u nás ve školce užívali krásného počasí, ale i deště. Nadcházející podzim už hlásil svůj příchod ranními mlhami. To nás ale neodradilo od každodenních procházek do lesa a hrám v přírodě. V lese jsme pátrali po úkrytu ježků, o kterém jsme si ve školce povídali. V lese jsme žádného nenašli, tak jsme si na ježky nejdříve zahráli :) Zahrabali jsme se do listí, aby jsme zjistili, jestli nám bude teplo. Potom jsme si jednoho ježka vyrobili. Vyráběli jsme i jiná zvířátka z přírodnin. V lese jsme si udělali foukačku z bezových větviček. Z větviček bezu jsme si vyrobili i krásné korále a z jablíček tiskátka. Pomocí listů z javoru jsme si procvičili posloupnost od nejmenšího po největší. Nakonec jsme se zabydleli v naší nové, krásné, dřevem vonící herně :)