Masopustní bál

V zimním období nás čekalo mnoho veselých radovánek – bobování a sáňkování, bruslení na zimním stadionu i na zamrzlé ploše místní nádrže či rybníku, nechyběly stavby ze sněhu a koulování. Také jsme se věnovali tradicím a zvykům v daném období. V lednu jsme se zaměřili na to, co nám přinesly Vánoce, účastnily jsme se Tříkrálové sbírky a průvodu s novoročním přáním. Nechyběla návštěva kina a tradiční promítání v Doksech. Probíhaly lekce plavání. Jako další tradice nás čekalo období Masopustu, kde se děti zapojily do tvoření masek a následně i do samostatného průvodu obcí. Děti si velice užily Masopustní bál i smažení koblížků. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na další akce a plány, praktické i smyslové dobrodružství.