Lyžařský kurz se i tento rok povedl :-)

Sedmdesátka dětí vyrazila na lyžařský kurz do Krkonoš se zázemím na Medvědí boudě. Jedna parta lyžovala přímo u chalupy, zdatnější lyžaři vyrazili na vlek k Bradlerově boudě. Po výborné večeři nás čekal večer, kdy jsme se rozdělili do týmů, tvořili vlajky a hráli hry.

V úterý a ve středu vyrazila skupina zdatnějších lyžařů na vzdálenější sjezdovku na Davidovy boudy. Další parta lyžovala na sjezdovce u Brádlerovy boudy. Přímo na svahu jsme se nasytili řízky a ohřáli čajem, obojí nám přivezl skútr z Medvědí boudy. Zbyl čas i na stavby iglú, pořádnou koulovačku, rozcvičky a večerní hry. Počasí nám pořád přálo.

Medvědí bouda dostala od nás diplom za úžasné zázemí. Po čtvrtečních závodech na lyžích a snowboardu následovalo odpoledne plné přednášek, her, tvoření a divadel. Večer jsme se dozvěděli vítěze závodů, zhodnotili si kurz a pořádně si zatančili. S horami jsme se rozloučili v pátek výbornou svíčkovou k obědu a pochodem v dešti do Medvedího kolena, kde na nás trpělivě čekaly autobusy firmy Horčička.