Lesní miniolympiáda v Prysku

V pátek 18.9.2020 se pětičlenný tým vydal prezentovat naši školku do Prysku na Lesní miniolympiádu, která byla zaměřena na téma: Veverka. Děti plnily osm úkolů, kde se prověřila jejich zdatnost i vědomosti pomocí her. Vyzkoušely si běhat s veverčím ocáskem, třídit přírodní materiál i odpady, házet míčem do dálky (velký žalud), skládat obrázky, šplhat jako veverka pro žaludy a skákat po jejich stopách, třídit zvířátka na lesní a domácí.  Děti se všeho chopily s velkou vervou, šly do všeho naplno a s radostí. Velice moc je to bavilo a mohly si i vytvořit a odvést veverku. Též se musely vypořádat s tím, že byla velká konkurence a statečně to zvládly. :) Za splněné úkoly děti získaly perníkové veverky, diplom účasti a velkou knihu stromů do MŠ. Velká gratulace a díky.