Jablíčkový říjen v lesní školce

V říjnu jsme měli v lesní školce plné ruce práce. Na našich zahrádkách už bylo sklizeno a my jsme si mohli prohlédnout, co všechno se nám urodilo. Vypravili jsme se na sběr jablíček, s kterými jsme měli velké plány :). Nejdříve jsme si udělali krásnou výzdobu pomocí jablíčkových razítek. Upekli jsme si jablečný štrůdl, nasušili křížaly na zimu a vlastnoručně vyrobili výborný mošt. Vyráběli jsme také zvířátka z nasbíraných kaštanů. Po sklizni bylo potřeba zahradu připravit na zimu a nachystat dříví :). Po takové náročné práci jsme si dopřáli návštěvu kina Máj v Doksech. Vypravili jsme se také na výlet do Starých Hradů, na pohádkovou prohlídku zámku. Nakonec jsme si ještě stihli vydlabat dýně, kterými jsme si vyzdobili naši školku.