Halloween 1.11.2022

Happy Halloween! Děti převlečené v kostýmech se účastnily různých aktivit a her v daném duchu. Duchové nás provázeli v průběhu celého dopoledne – hod na cíl a horním obloukem, pyramidy z duchů, namotávání, chytání duchů apod. Také si děti zkusily rovnovážné cvičení, orientaci v prostoru, spolupráci ve skupině, převzetí různých rolí, dokončit činnost aj. Překonávaly své obavy a nejistoty z něčeho nového. Vše zvládly skvěle a s velikou chutí. Nadšeně předávaly nové zkušenosti a zážitky z aktivit svým rodičům. Za zvládnuté aktivity a kostýmy je čekalo ocenění a něco na zoubek :). Již se těší na slavení Památky zesnulých a návštěvu místního hřbitova, kde budeme čistit opuštěné hroby, zdobit je a zapalovat svíce.