Bruslení a zimní sporty 21/22

Od listopadu děti dělají veliké pokroky na lekcích bruslení a při pohybu v tělocvičně i na sněžné nadílce. Ve Sportareálu v České Lípě si děti každý čtvrtek mají možnost zdokonalit své dovednosti a schopnosti v koordinaci těla a hrubé i jemné motorice. Trenéři jim připravují aktivity. Děti dělají pokroky v nácvikách až k postupnému osamostatnění a jednotlivé jízdě bez pomůcek. V tělocvičně protáhnou svá tělíčka pomocí atletických a gymnastických prvků s ohledem s přizpůsobením na schopnosti a věk dětí. Také nezapomínají na jógu a relaxaci, míčové hry a dráhy se stanovišti. Sněhovou nadílku děti krásně využívají ke svým hrám na zahradě i při procházce. Bobují, sáňkují, staví obydlí i hradby, sněhuláky a nechybí koulovaná. Na další lekce se těšíme po novém roce.