Bruslení a tělocvična od 5.10.2023

Bruslení a tělocvična (7 lekcí – čtvrtky) bude probíhat na zimním stadionu ve Sportareálu v České Lípě pod dohledem instruktorů bruslení. Doprava zájezdovým autobusem z vlakového nádraží v 8:00 hod., příjezd kolem 14. hod.. Děti dostanou do batůžku stravovací balíček ze školní jídelny. Oběd se bude konat v prostorách sportovního areálu. Děti potřebují s sebou batůžek s pitím, kapesníky, lyžařské rukavice a dlouhé ponožky, slabou čepičku bez bambule, na sebe teplé oblečení.  Do tělocvičny sportovní oblečení a obuv s bílou podrážkou. Děti mají k dispozici zapůjčení ochranné přilby a brusle. Budou utvořeny dvě skupiny, které se prostřídají. Děti také navštíví místní hřiště. Poslední lekce bruslení nás čeká 23.11.2023.