Bruslení a tělocvična – 7 lekcí, 2023

Během podzimních měsíců jsme navštěvovali Zimní stadion ve Sportareálu v České Lípě, kde nás čekalo 7 lekcí bruslení. Děti měly k dispozici brusličky i přilby, zábrany a různé motivační pomůcky. I úplní začátečníci vše krásně zvládli, jak od nácviku chůze, tak až po samostatnou jízdu. Využívaly se například molitanové kvádry, pneumatiky, hokejky, míčky aj. Poslední lekci měly děti tzv. diskotéku s atrakcemi.

Zároveň jsme navštívili místní tělocvičnu, kde si děti protáhly svá tělíčka na různých tělovýchovných prvcích a pomůckách. Hrály se různé hry – míčové, pohybové, tvořily se opičí dráhy. Děti si vyzkoušely trampolínu, švédskou bednu, můstek, žebřiny, medicinbaly apod.  I po vyučovací hodině děti byly plné síly a odhodlání zkoušet další věci a těšily se na další lekce. Sportu zdar!