Březen za kamna vlezem, nebo ne?

V březnu se už na nás začalo usmívat jarní sluníčko, příroda se začala probouzet a my jsme naše aktivity pomalu začali přesouvat do lesa. V lese jsme si hráli, tvořili, učili se. V rámci programu „Život ve vodě a kolem ní“ jsme si vyrobili krásné žabky, vyřešili různě obtížné skládanky vodních ptáků. Povídali jsme si o zvířatech v lese a vyrobili si lišky z papíru. Nezapomněli jsme ani na zastávku v Oknech, kterou jsme „oblékli“ do jarního. Vynesli jsme zimu ze vsi „Moranu“. Společně s MŠ jsme si uspořádali recitační soutěž, ve které si všichni vyzkoušeli recitovat báseň před diváky a porotou. Sluníčko už hezky hřálo a my jsme po dlouhé zimě opět poprvé poobědvali venku pod pergolou. Protože jsme si tuto zimu moc sněhu neužili, starší děti ze školky společně se školáky vyrazily na hory, kde se naučily lyžovat. Na horách bylo opravdu krásně a všichni jsme si pobyt náramně užili :)