Atletický příměstský tábor

Pod záštitou Atletiky Doksy proběhl první příměstský tábor, kterého se účastnili kluci a holky z naší školy. Hodně se sportovalo v tělocvičně a na atletické dráze, děti si vyzkoušely orientační běh v lese a většině se povedlo se neztratit . Vyrazili jsme do Geoparku Ralsko a do Prysku, kde si táborníci prošli Meixnerovu stezku a vykoupali se v nádherném koupališti za prudkého deště, který znásobil jejich nadšení. Protože nám počasí přálo, koupali jsme se v bazénu u Lesního hotelu v Doksech, v jezeře a chodili jsme na zmrzlinu. Na závěr tábora si děti také prohlédly expozici soch z písku a utratily poslední peníze u stánků na pláži v Doksech. Velký dík patří kuchařkám a kuchařům ze ZŠ Doksy, kteří se postarali o vynikající obědy, firmě Horčička, která nám věnovala jednu cestu autobusem zdarma, Davidovi Šmolovi za OB trénink a paní Tichovské z Lesního hotelu za její trpělivost. Byla to bezva parta a týden nabitý zábavou, sportem a výlety rychle uběhl.