9.6. 2023 ZOO Safari

Dne 9.6. navštívíme společně s LŠ ZOO Safari

V Safari Parku Dvůr Králové nás čekají pravé africké zážitky – opravdové safari mezi volně se pohybujícími stády zvířat a jediné Lví safari ve střední Evropě. Safari bus nás dovede ke stádu žiraf či k nosorožcům. Při tom děti můžou obdivovat úžasné umění a kulturu černého kontinentu a nechat se tak unášet rytmy africké hudby. Park má několik pavilonů – Ptačí i Vodní svět, pavilóny pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.

Odjezd bude z Oken autobusovou dopravou v 7:30 od hasičárny. Návrat zpět kolem 15.hod.
Příjezd do Dvora Králové k ZOO cca na 9. hod.
S lektorem se setkáme až uvnitř areálu safari parku.
S sebou děti budou potřebovat: batůžek s pitím, vhodné oblečení, pevnou obuv, kapesníky a kapesné dle  zvážení rodičů.

Ze školní jídelny děti s sebou dostanou stravovací balíček. Děti budou mít čas na protažení a občerstvení. Čeká nás prohlídka zahrady a projížďka Safari busem.

Rezervovaný program s lektorem – S průvodcem po ZOO – Zkušený průvodce provede děti po nejcharismatičtějších druzích zvířat chovaných v Safari Parku Dvůr Králové. Interaktivní formou se seznámí s jejich ekologií, chováním i stupněm ohrožení ve volné přírodě. Forma výkladu bude vždy přizpůsobena věku dětí. Tento program je již objednaný pro naše mateřské školy.

V případě špatného počasí je pro děti připravený program s různými aktivitami uvnitř pavilonu.

Projížďka Safari busem – Safari bus vyjíždí do parku za lvy a drily, proveze nás otevřenou částí safari s africkými kopytníky. Vyjížďka je komentovaná.

Již nyní se moc těšíme. Čekají nás nové zážitky a nezapomenutelné dobrodružství!