4.-8.3.2024 Lyžařský výcvik na Ještědu

Výcvik bude probíhat každý den od pondělí do pátku ve Fun Parku ve Skiareálu Ještěd se zkušenými instruktory i pedagogy. Kurzu se účastní děti z MŠ i LŠ. Sraz dětí v MŠ nejdéle do 7:10, bude probíhat nakládka lyžařských setů. Každodenní autobusová doprava od MŠ – čas odjezdu v 7:30 a příjezd zpět k MŠ kolem 14:15, kde proběhne oběd. Děti s sebou potřebují vhodné lyžařské oblečení i obuv, batůžek s pitím, kapesníky.

Cena za týdenní kurz + každodenní odvoz, přívoz, každodenní svačina a pití po celou dobu výuky ve várnicích, skipasy pro děti, závěrečné focení, doprovodný program během celého kurzu, závěrečné závody, pojištění instruktorů a každodenní dohled, focení, úschovna lyží činí 3690 Kč + v případě potřeby půjčovné lyžařského setu, které činí 790 Kč na celý týden.

Organizace během lyžařského výcviku: Děti z MŠ a LŠ, které se neúčastní, budou spojeny a budou docházet do MŠ. Ta bude v běžném provozu. Vzdělávací nabídku budou zajišťovat vyučující z LŠ. Děkujeme za pochopení a spolupráci.