2.12. Muzeum čertů v Úštěku

2.12.2022 nás čeká společný celodenní výlet s LŠ do Úštěka, kde navštívíme Muzeum čertů, zde proběhne Předvánoční prohlídka s čerty.

Prohlídka je dělaná na míru věku dětí, s přihlédnutím na jejich citovou a emocionální stránku. Je vedena hravou, přátelskou čertí povahou a veselou formou, bez strašení, a to od Pikartské věže k sousednímu gotickému sklepení, opravdovému domovu českých čertů. Skuteční čeští čerti se na rozdíl od jejich smyšlených čertů vyznačují srdečnou povahou, veselou myslí a smyslem pro spravedlnost. Posláním českého čerta je šířit lásku, humor a očišťovat svět lidí od nekalých úmyslů. Před českým čertem tedy nemusíte varovat své neposedné děti, o které ve světě pekelníků není zájem.

Odjezd vlakem v 7:58 s přestupem v České Lípě a návrat ve 13:58. Děti s sebou dostanou obědový balíček. Cena za dopravu a vstupné činní 140,- Kč.

Všichni se moc těšíme na netradiční setkání.😉