EKOpark v Liberci 19.10.2023

Dne 19.10. nás čeká společný celodenní výlet do Ekoparku (areál se nachází ve venkovních prostorách ), a to s Lesní školkou a MŠ Jestřebí, kde se děti mohou těšit na naučnou stezku „Čtyři živly“, která provede děti celým parkem a nakonec je čeká odměna v tajuplné jeskyni. Dále ekodílnička, kde si děti vytvoří vlastnoručně vyrobený výrobek ze dřeva. V dílničkách je k dispozici lektor, tvoří se především se dřevem, dalším přírodním materiálem a s hřebíky a kladívky.  Děti budou rozděleny na skupinky, část bude tvořit v dílničkách s lektorem a zbytek má volný čas na prozkoumání parku a pak se skupinky prostřídají. Výrobky budou uzpůsobené věku a schopnostem dětí, každý si odnese domů originální suvenýr.

Odjezd od MŠ v 8:00 hod. autobusem a příjezd zpět mezi 14.- 14:30 hod. Děti budou mít připravený stravovací balíček ze školní jídelny. Dále s sebou potřebují batůžek s pitím, dle aktuálního počasí – pláštěnku, pevnou obuv a pokrývku hlavy.

Hurá za novými poznatky a vstříc krásným zážitkům:).