Provozní zaměstnanci

Personální obsazení ve školním roce 2020 / 2021:

• Iva Horčíková (hospodářka ZŠ a MŠ Okna)

Ve škole pracuji od roku 2016, pomohla tomu náhoda, že tu jsem a jsem za to moc ráda. Práce v kolektivu mladých a nadšených lidí mi dává smysl a přináší radost

Školnice:

• Pavlína Líbalová (školnice v ZŠ)

Od svých šesti let bydlím se svou rodinou v Oknech. Vystudovala jsem SOU, obor kuchař-číšník. Poté jsem pracovala 3 roky jako kuchařka v nedalekém bistru. Mojí další prací bylo prodávat v potravinách a v elektru. Nyní jsem několik let na mateřské dovolené. Mám dvě děti. Devítiletého Péťu a čtyřletou Natálku. Největším zájmem jsou moje děti, se kterými trávím většinu volného času. Velmi mě také baví ruční práce a modeláž nehtů. V hezkém počasí ráda se svými dětmi jezdím na kole nebo na kolečkových bruslích. O práci kuchařky jsem se ucházela také proto, že mě vaření velmi baví.

• Marcela Štejfová (školnice v MŠ)

Jmenuji se Marcela Štejfová a pracuji v mateřské školce jako školnice. Jsem tu spokojená, protože mám ráda děti a jsem ve veselém kolektivu. Mezi moje záliby patří práce na zahrádce a procházky s pejskem.

Kuchařky ve školní jídelně:

• Jolana Švandová (hlavní kuchařka)

Od roku 2000 vykonávám práci kuchařky, která mne baví. Mám ráda lidi, v práci veselou a pohodovou náladu.

• Andrea Kaňkovská (pomocná kuchařka)

Jmenuji se Andrea Kaňkovská. V ZŠ a MŠ Okna pracuji od roku 2016, kdy jsem začínala jako školnice v lesní školce. Nyní pracuji jako pomocná kuchařka. Mám ráda děti a veselé lidi :-).